taxi kielce

Prześwietlamy oferty – ile kosztuje taxi w Kielcach?

Chcesz zamówić taksówkę w Kielcach i uniknąć wysokich kosztów? Prześwietliliśmy oferty korporacji taksówkarskich działających w mieście. Sprawdź, ile kosztuje taxi w Kielcach i jak zamówić kurs jeszcze łatwiej.

Tanie taxi w Kielcach

Taksówka przydaje się wtedy, gdy do celu trzeba dojechać szybko i wygodnie, ale nie można skorzystać z własnego samochodu. Podróż na dworzec, dojazd na spotkanie albo do lekarza – dzięki taksówkom załatwianie codziennych spraw może być jeszcze łatwiejsze.

Za dojazdy taxi nie trzeba jednak płacić sporo. Ile kosztuje taxi w Kielcach? Sprawdziliśmy różne oferty korporacji taksówkarskich i porównaliśmy je ze sobą. Ile trzeba zapłacić za kurs po mieście lub poza miasto?

Ceny taksówek w Kielcach – przegląd ofert

W Kielcach działa kilka korporacji taksówkarskich, dlatego przed skorzystaniem z kursu warto bliżej zapoznać się z różnymi ofertami i znaleźć taką, która będzie mogła zaoferować przystępne ceny i jednocześnie wysoką jakość obsługi.

Średnie ceny za kursy taxi w Kielcach:

  • Opłata za wynajęcie taksówki i pierwszy kilometr – około 6 zł.
  • Taryfa 1 – kursy po mieście do poniedziałku do piątku w godzinach od 6:00 do 22:00 – około 2-3 zł za 1 km.
  • Taryfa 2 – kursy po mieście w godzinach od 22:00 do 6:00 oraz w niedziele i święta – około 2,5-4,5 zł za 1 km.
  • Taryfa 3 – kursy poza miastem do poniedziałku do piątku w godzinach od 6:00 do 22:00 – około 3-6 zł za 1 km.
  • Taryfa 4 – kursy poza miastem w godzinach od 22:00 do 6:00 oraz w niedziele i święta – około 6-9 zł za km.
  • Godzina postoju taksówki – 32-40 zł.

Korporacje taxi w Kielcach świadczą także dodatkowe usługi dla klientów, które polegają między innymi na odpalaniu samochodów, wykonaniu drobnych zakupów, odprowadzeniu samochodu czy dowozie dzieci.

Dokładne ceny usług taksówkarskich w Kielcach można sprawdzić już teraz online, aby wybrać dla siebie najkorzystniejszą ofertę.

Zamów taxi w Kielcach przez aplikację

Taksówkę w Kielcach można zamówi dzisiaj nie tylko telefonicznie, ale również za pośrednictwem aplikacji mobilnych. Wtedy można także skorzystać z dodatkowych opcji, między innymi sprawdzić koszt dojazdu, lokalizację taksówki, można podpiąć do aplikacji swoją kartę płatniczą i płacić nią bezgotówkowo za dojazdy.

Zatem wtedy, gdy potrzebna jest taksówka w Kielcach, za kurs nie trzeba płacić dużo. Co więcej, można również zamówić ją łatwo przez aplikację – bez konieczności dzwonienia do korporacji.