amg

Wypożyczalnia samochodów sportowych – co i za ile można w niej wynająć?

W zwykłej wypożyczalni samochodowej można bez problemu uzyskać dostęp do samochodów osobowych i dostawczych doskonałych na wakacje lub do realizacji obowiązków zawodowych. Ceny są przystępne, a asortyment aut z różnych półek szeroki. Co i za ile można wynająć w wypożyczalni samochodów sportowych?

Dzisiaj na terenie całego kraju działa wiele wypożyczalni, w których prowadzony jest wynajem samochodów sportowych. Takie oferty cieszą się obecnie sporym zainteresowaniem wśród klientów – tych prywatnych i biznesowych. Także tam można przebierać w najlepszych modelach sportowych bolidów, a ceny nie są wcale bardzo wysokie.

Co może zaoferować wypożyczalnia samochodów sportowych? Na jakie ceny trzeba być wtedy przygotowanym?

Sportowe auta premium – klasyka i nowości

W ofertach wypożyczalni samochodów sportowych na klientów czeka szeroka gama modeli pojazdów od uznanych producentów – włoskich, niemieckich czy amerykańskich. Na ogół wypożyczalnie oferują po kilka, kilkanaście modeli, ale bez problemu można znaleźć w nich takie auta, które będą spełnieniem marzeń każdego fana motoryzacji.

Do dyspozycji są zarówno kultowe modele, które na stałe weszły do klasyki motoryzacji, jak i nowsze bolidy, które dopiero od niedawna są w sprzedaży. Na szczególną uwagę zasługują takie modele jak Chevrolet Camaro czy Ford Mustang, ale również porsche 911. Z kolei dla amatorów szybkości w nowoczesnym wydaniu świetnym wyborem może być audi R8 albo mercedes amg.

Oczywiście, to tylko przykładowa flota czekająca na klientów w wypożyczalniach. Do dyspozycji jest bowiem znacznie więcej modeli, dlatego każdy, kto poszukuje dla siebie sportowego auta, może wyselekcjonować najlepsze maszyny z mocarnymi silnikami pod maską, by poczuć ich siłę i spełnić swoje marzenia.

Ile kosztuje wypożyczenie sportowego auta?

To często pojawiające się pytania, ponieważ auta premium same w sobie mają również sporą wartość. Wobec tego wypożyczenie takich modeli siłą rzeczy wiąże się z ich wyższymi kosztami.

Gdy pojazdy wynajmowane są na doby, w takim przypadku koszty najczęściej rozpoczynają się od około 1000 złotych. W przypadku wypożyczenia auta na dłuższy czas, na przykład na weekend albo na cały tydzień, ceny dziennego wynajmu maleją.

Również wypożyczalnie samochodów sportowych oferują usługę wynajmu okazjonalnego. Wtedy jest ona rozliczana za godziny. To popularny wybór na wesela lub inne eventy, gdy auto nie jest potrzebne na dłużej. Tutaj koszt wynosi zwykle około 300-400 złotych za jedną godzinę wynajmu.